KLASSE H · 2 CHA800 — Bioscoop-eindversterker
Bioscoop · Versterkers

A-serie

Bioscoop-eindversterker

De A400 / A600 / A800 / A1200 zijn vier vermogensniveaus op één versterkerplatform in Klasse H met tweekanaals uitgang, voor de laagfrequent- en midden-/hoogmodules van screen channels met actieve scheiding en voor surroundkanalen en subwoofers.

KlasseKlasse Htopologie
Kanalen2per unit
Vermogen @ 8 Ω800 W × 2nominaal
Rackhoogte2U (88 mm)19 inch
Datasheet (PDF)
Toepassingen

Screen channels · Surroundkanalen · Subwoofers (LFE) · Meerkanaals aansturing in rack

01

Kenmerken

  • Analoge Klasse H-versterking met onafhankelijke tweekanaals uitgang, die elk kanaal na de crossover een kleurarme aanstuurtrap geeft.
  • Alle vier delen één versterkerplatform en dezelfde aansluitingen en verschillen alleen in uitgangsvermogen en spanningsversterking, zodat niveaus per kanaal in één rack gemengd kunnen worden.
  • Parallelle, stereo- en gebrugde werking; in gebrugde modus stuurt één kanaal een subwoofer met hoog vermogen aan.
  • Grote afvlakcapaciteit met intelligente temperatuurgeregelde ventilatorkoeling en een eigen koelpad per kanaal.
  • XLR male / female ingangen en speakON-uitgangen; beveiliging tegen kortsluiting, nullast, in-/uitschakelploppen en RF-storing.
  • Voeding 220 V; uniforme rackhoogte 2U (88 mm) en 360 mm diepte.
  • Analoog ontwerp met ringkerntransformator voor een langere levensduur en meer stabiliteit, met een goede balans tussen prestaties en kosten.
02

Overzicht

De A400 / A600 / A800 / A1200 zijn vier vermogensniveaus op één versterkerplatform in Klasse H met tweekanaals uitgang, voor de laagfrequent- en midden-/hoogmodules van screen channels met actieve scheiding en voor surroundkanalen en subwoofers. Alle vier delen dezelfde aansluitingen, bedrijfsmodi en beveiliging en verschillen alleen in uitgangsvermogen en spanningsversterking.

De vier niveaus dekken 350–1200 W per kanaal op 8 Ω en 700–2400 W op 4 Ω, of tot 3600 W gebrugd op één kanaal, zodat een model rechtstreeks op de nominale impedantie en het vermogen van een luidspreker kan worden gekozen. Alle vier zijn 360 mm diep, zodat niveaus binnen één rack gemengd kunnen worden naar de werkelijke behoefte per kanaal.

03

Specificaties

A400A600A800A1200
VersterkerklasseKlasse H
Kanalen2
Nominaal uitgangsvermogen (8 Ω)350 W × 2600 W × 2800 W × 21200 W × 2
Nominaal uitgangsvermogen (4 Ω)700 W × 21200 W × 21600 W × 22400 W × 2
Gebrugd uitgangsvermogen (8 Ω)1050 W1800 W2400 W3600 W
Frequentiebereik20 Hz–20 kHz
Totale harmonische vervorming THD< 0.05%
Signaal-ruisverhouding> 100 dB
Dempingsfactor> 200
Ingangsgevoeligheid / -impedantie0.775 V / 1.4 V · 20 kΩ gebalanceerd / 10 kΩ ongebalanceerd
Spanningsversterking29 dB31 dB33 dB37 dB
IngangsaansluitingenXLR female / XLR male
UitgangsaansluitingenspeakON
BedrijfsmodiParallel / stereo / gebrugd
KoelingIntelligente temperatuurgeregelde ventilator
BeveiligingKortsluiting · Nullast · In-/uitschakelploppen · RF-storingsbeveiliging
VoedingAC 220 V
Rackhoogte2U (88 mm)
Afmetingen B × H × D (mm)W483 × H88 × D360
Nettogewicht11.5 kg13.8 kg14.6 kg16.5 kg
Opmerkingen bij de specificaties
  1. 1De vermogenswaarden zijn continu uitgangsvermogen (RMS) bij de vermelde impedantie. Het continue uitgangsvermogen van een versterker moet minstens gelijk zijn aan het AES-vermogen over 100 uur van de aangesloten luidspreker, en het vermogen bij de bijbehorende impedantie mag het programmavermogen van de luidspreker niet overschrijden, om clipping en schade aan de units te voorkomen (zie de betreffende luidsprekerspecificatie).
  2. 2THD, signaal-ruisverhouding en dempingsfactor zijn gemeten onder de testcondities van de fabrikant; waarden die volgens andere conventies zijn bepaald, zijn niet rechtstreeks vergelijkbaar. Waarden zonder modelsplitsing gelden voor alle modellen.
  3. 3Belastingen van 2 Ω worden afgeraden. De minimale belasting in gebrugde modus is 8 Ω. Bij rackmontage moeten de luchtwegen aan voor- en achterzijde vrij blijven en moet de temperatuurstijging in het rack binnen het toegestane omgevingsbereik van de apparatuur blijven (bedrijfstemperatuur 0–50 °C).
  4. 4⚠️ De parameters op deze pagina komen uit het door R&D herziene specificatiewerkboek. Wijkt een latere R&D-revisie af, dan geldt de laatste revisie.